W dniu 27 maja 2026 r. w Collegium Polonicum w Słubicach, Nadodrzański Oddział Straży Granicznej obchodził swoje święto – 35 rocznicę utworzenia Straży Granicznej oraz 17 rocznicę powstania Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Na zaproszenie kierownictwa Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, w wydarzeniu wzięła udział również Lubuska Wojewódzka Inspektor Ochrony Środowiska.
Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu, życzymy wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Straży Granicznej wielu sukcesów zawodowych, zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz satysfakcji z pełnienia tak odpowiedzialnej i ważnej służby.









